Stolarka okienna i drzwiowa – najlepsze z Polski

www.27ulica.pl

Kolejnym ważnym dla Polski towarem eksportowym jest tak zwana stolarka otworowa, której obecnie czołowym produktem są okna oraz drzwi wykonywane z PVC. Ogromne znaczenie na rynku tego typu materiałów odgrywa firma Drutex, która współcześnie należy do najlepszych w Europie. Jej specjalizacją jest produkcja okien o różnych wymiarach, a w szczególności nietypowych rozwiązań.

Cechujących się dobrą jakością, odpornością na czynniki zewnętrzne oraz wytrzymałością. To właśnie te czynniki spowodowały, że marka ta bierze udział w światowym eksporcie tego typu towarów. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku produkowania drzwi oraz ościeżnic przez największą polską firmę Porta.

Jej udział w światowym eksporcie towarów jest znaczny, żeby nie powiedzieć najważniejszy. Wszystko to ze względu na wyprodukowanie naprawdę solidnych produktów, z uwzględnieniem wszelkich czynników bezpieczeństwa, wytrzymałości oraz zabezpieczeń antywłamaniowych. Dlatego też polskie okna oraz drzwi postrzegane są, jako niezbędny element każdego domu.