Oxford – elegancja męskiego obuwia

Prawdziwy dżentelmen powinien wyglądać elegancko od czubka głowy aż po koniuszki palców u stóp. Zdecydowanym hitem tej wiosny jest tommy hilfiger outlet buty o bardzo wysokiej jakości. Jeśli wierzyć temu stwierdzeniu, może okazać się, że odpowiednio skrojone stroje są tak samo istotne, jak buty, które będą je uzupełniać. Aby być z modą za pan brat, należy wiedzieć, że za najbardziej eleganckie obuwie męskie uznawane są te typu oxford.

Tak zwane wiedenki, bo tak brzmi inna nazwa wyżej wspomnianego obuwia, uznawane są za jeden z najbardziej klasycznych modeli męskich butów. Oksfordy charakteryzują się przede wszystkim tym, że posiadają zamkniętą przyszwę. Dodatkowo, dwie boczne części buta, te z dziurkami przeznaczonymi na sznurowadła, wszywane są pod spód przyszwy.

O elegancji wiedenek decyduje przede wszystkim ich czysta linia. Sprawiają wrażenie bardzo smukłych, lekkich, delikatnych. Optycznie wydają się być dosyć wąskie, co sprawia, że świetnie pasują do garnituru.

Co ciekawe, w wersji bez ozdób uważane są za bardziej wykwintne niż w przypadku, gdy posiadają rozmaite ozdoby. Warto wiedzieć, że w tym pierwszym przypadku są też uznawane za zbyt wytworne jako dodatek do ubrań w stylu nieformalnym.

bielizna modelująca triumph www.24dvd.pl