Gucci ma styl

https://unhuman.pl/pol_m_MESKIE_KURTKI_ZIMOWE-697.html

Guccio Gucci to włoski projektant mody. Zanim został słynnym kreatorem mody prowadził spokojne życie rodzinne. Miał żonę i aż sześcioro dzieci, które odziedziczyły po nim miłość do mody. Po śmierci projektanta, jeden z jego synów przejął rodzinny biznes i stoi na czele koncernu.

Bo Gucci to fabryka doskonałości – każdy kto nosi jego ubrania, czuje się wyjątkowo. Sam Gucci działał bardziej na skalę lokalną – genialne projekty nie opuszczały Rzymu. To tu założył swój pierwszy sklep z kolekcjami. Mimo to, projektował także dla innych domów mody.

Dopiero w drugiej połowie XX wieku jego syn postanowił wykorzystać potencjał firmy. Raz za razem otwierał kolejne butiki na całym świecie i zjednywał sobie kolejnych fanów. Dziś rzeczy marki Gucci nosi wiele gwiazd – dumnie prezentują logo firmy. Co jest najbardziej znane? Oczywiście ponadczasowa torebka bamboo.

Choć co jakiś czas odświeżana, zmieniana, projektowana w zgodzie z obowiązującymi trendami – ciągle zachwyca. Podobnie jak mała czarna Coco Chanel.

dopasowana sukienka na wesele www.wezel-stryszek-bialeblota.pl