Duet Paprocki&Brzozowski

Nie ma osoby, której obca byłaby nazwa duetu Paprocki & Brzozowski. Choć od zawsze mylone są ich imiona, marka broni się bardzo mocno. Każda ich kolekcja skazana jest na sukces.

Po prostu – są perfekcyjni. Obydwaj panowie ukończyli łódzką Akademię Sztuk Pięknych. Już przed obroną dyplomu rozpoczęli wspólne projektowanie i wspólny biznes.

Panowie na M, Mariusz Brzozowski i Marcin Paprocki, od 2000 roku bez chwili wytchnienie proponują niesamowite stroje nie tylko dla gwiazd, ale dla każdego kto ceni ich wyczucie. Od chwili debiutu zdobywają wiele cennych nagród między innymi zostali wyróżnieni przez miesięcznik ELLE jako Projektanci Roku 2004 i 2008, Złotą Nitkę w Łodzi i prestiżowy tytuł Osobowości w Modzie i Sztuce. Czym więc od lat zaskakuje duet projektantów Paprocki & Brzozowski? Detalami, które doceniana i zauważy niemal każdy.

Do tego wysokiej jakości tkaniny i nietuzinkowe pomysły. W tym roku duet obchodził piętnastolecie – i jeszcze długo droga przed nimi, choć bez wątpienia już są na szczycie.

www.clubmokra.pl