Puzzle: kolorowa ozdoba

www.uprawyrolne.com.pl

Nie każdy lubi układać puzzle. Za to każdy musi przyznać, że kompletne puzzlowe dzieło prezentuje się bardzo ładnie. Dobrze wyglądają nawet fragmenty układanki. Dlatego warto spojrzeć na nie przez pryzmat biżuterii. Szukasz nietypowego rozwiązania, aby ozdobić swoje uszy? Puzzle będą strzałem w dziesiątkę.

Znajdź starą układankę, z której już nie będziesz korzystać i wybierz kilka puzzli, które można połączyć w całość. Oczywiście nie warto polegać na samym tarciu wzajemnym fragmentów układanki, dlatego użyj kleju, by połączyć elementy na stałe. Teraz wystarczy zrobić dziurkę blisko krawędzi jednego z puzzli, by móc przełożyć przez nią kółko od kolczyka. W ten sposób stworzyłaś oryginalną ozdobę uszu. Puzzle są bardzo wdzięcznym materiałem na kolczyki, bo łatwo możesz kontrolować wielkość ozdoby.

Jeśli chcesz postawić na delikatne kolczyki, wystarczą pojedyncze elementy, jeśli natomiast wolisz coś bardziej rzucającego się w oczy, możesz połączyć w całość całkiem spory fragment. Kolorowe puzzle mogą doskonale się prezentować w swojej „naturalnej” kolorystyce, nic jednak nie stoi też na przeszkodzie, by dodać im nieco barwy wedle własnego uznania. Zwłaszcza, jeśli nie podoba Ci się szara podstawa elementów. Pokolorowanie puzzli za pomocą lakieru do paznokci da bardzo dobry efekt. Możesz wybrać kilka barw lub tylko jedną.

Jeśli postawisz na różnobarwność, pamiętaj, by pomalować puzzle przed ich połączeniem. Później trzymanie się granic elementów będzie trudniejsze.

sukienki letnie https://www.cellbes.pl/