O rozmiarze słów kilka

producent biustonoszy

Wybór biustonosza to bardzo ważna rzecz. Nie tylko towarzyszy nam przez cały dzień, ale jest również gwarancją naszego dobrego samopoczucia i co najważniejsze – komfortu. Odpowiedni stanik powinien być dostosowany nie tylko do wielkości piersi, ale także do obwodu tułowia tuż poniżej biustu.

Tak naprawdę jest to zależność, którą nie sposób przemilczeć i wszystkie specjalistki w tej dziedzinie, tzw. brafitterki są zgodne w tej kwestii. Każda z kobiet, która nie wie jaki stanik byłby odpowiedni dla niej może sprawdzić to samodzielnie.

Do tego będzie potrzebna jedynie zwykła krawiecka miara. W pierwszej kolejności mierzy się obwód ciała pod biustem, następnie – w biuście.Pierwszą liczbę zaokrąglamy w dół biorąc pod uwagę naturalną rozciągliwość materiału i odejmujemy je od siebie.

Różnica to rozmiar miseczki, pierwsza liczba – rozmiar pod biustem. Jeżeli więc rozmiar pod biustem to 75 (np. obwód wyniósł 78 cm), a obwód w biuście 90, to różnica wynosi 15 cm. Bezbolesny zabieg powiększania piersi

Oznacza to, że odpowiedni będzie dla nas stanik 75 C. Szczegółową tabelę dotycząca miseczek znaleźć możemy np. w Internecie.

komplet dresowy https://www.sukienkimm.pl/sukienki-fioletowe/