Inni – nie patrz na nich!

www.ecocomplex.com.pl

Często porównujemy się do innych, to nasza główna wada. Sąsiad ma nowy samochód, a ja stary. Kolega kupił mieszkania, ja mieszkam w starym po dziadkach.

Jola schudła 15 kg, ja tylko 5 kg. Nie potrafimy docenić tego co mamy, cieszyć się z tego. Porównywanie się do kogoś blokuje nas w rozwoju, nie potrafi dostrzegać korzyści i nie motywuje do działania.

A szkoda, bo wystarczy pozbyć się frustracji i zazdrości i zająć się swoimi sprawami, które doprowadzą nas do sukcesu. Zamiast patrzeć na to, ile osiągają inni, skup się na swoich osiągnięciach. Przeanalizuj ścieżkę swojej kariery – zrób bilans zysków i strat.

Zastanów się, co zrobiłeś dobrze, a co mógłbyś jeszcze poprawić. Takie analizy przeprowadzaj co jakiś czas – to naprawdę motywuje, zwłaszcza kiedy odnosisz sukces za sukcesem. Wiedza na temat rozwoju kariery i firmy pozwala zauważyć tempo, w jakim działasz oraz rozmach.

Dlatego zamiast patrzeć, w jakim miejscu są inni, zwróć uwagę, jak Ty jesteś już daleko! Rezultaty – na tym się skup.

W drukarni Booklet wykonujemy druk naklejek o dowolnych kształtach i w pełnej palecie barw CMYK akcesoria wystawiennicze