Dziewczyny lubią brąz

Kobiety uwielbiają się opalać. Opalenizna przywieziona z zagranicznych wakacji zawsze wzbudza podziw wśród koleżanek. Włoszki, które są znawczyniami brązu na skórze, wiedzą, że modna opalenizna – to zdrowa opalenizna. Pamiętajmy o tym, żeby chronić swoją skórę przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB.

Bezpieczne opalenie to: stosowanie kremów z odpowiednim filtrem na całe ciało, unikanie opalania w czasie największego nasłonecznienia oraz nawadnianie organizmu dużą ilością wody. Aby długo utrzymać opaleniznę należy zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry i nie narażać jej na wysuszenie. Unikaj kosmetyków z alkoholem, które mogą powodować wysuszenie skóry, a nawet plamy na skórze! Po każdej kąpieli w basenie, morzu lub innym zbiorniku wodnym na świeżym powietrzu ponownie zastosuj krem z filtrem. Promienie słoneczne oprócz wpływu na nasz wygląd mogą przynieść wiele korzyści dla naszego zdrowia.

Już po 5 minutach przebywania na słońcu wytwarza się w naszym organizmie optymalna dawka witaminy D, a osoby mające problemy z trądzikiem mogą zauważyć, że w okresie wakacji ich problemy skórne są mniejsze.

https://www.telimena.pl/pol_m_Amourette-405.html https://www.cellbes.pl/kobiety-inspiracje-bluzka-do-oowkowej-spodnicy-21193