Dodatki, które wyszczuplają

Unhuman.pl

Dodatki potrafią całkowicie odmienić nawet najnudniejszą stylizację. Co powinnaś mieć w swojej szafie i szkatułce z biżuterią? W czasie najbliższych zakupów kup pasek! Dzięki niemu będziesz mogła utrzymać spodnie w odpowiednim miejscu (panie z rozmiarem XXL często narzekają, że maja problem z zakupem odpowiednich spodni – jeżeli mają one odpowiednie wymiary w udach, to najczęściej są zbyt luźne w pasie – pasek rozwiąże ten problem).

Wybierz ten dodatek w odważnym kolorze, który przykuje uwagę, a odwróci ciekawski wzrok innych od mankamentów twojej figury. Ciekawa biżuteria.

Długi wisiorek, srebrny lub złoty, z ciekawą zawieszką z pewnością podkreśli ładny biust. Również interesująca broszka, którą przypniesz tuż przy piersiach podkreśli ich wdzięk.

Masywna bransoleta odwróci uwagę od topornych rąk. Dobrze sprawdzi się również męski zegarek na grubej bransolecie, który jest must have tego sezonu.

Wybierając kolczyki skup się na tym, aby pasowały do całej stylizacji. Panie w rozmiarze XXL bardzo dobrze wyglądają z większymi kolczykami.

Bielizna Modelująca Jak usunąć plamy z długopisu